Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN. Ponadto jest jeszcze sekcja Smoczych Łodzi oraz sekcja Skata, a na płycie boiska mają zajęcia Oldboje.

Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.Walne Zebranie

W dniu 19 czerwca 2020 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze za rok 2019, na którym po złożonej dymisji przez aktualnego Prezesa Jana Bachana wybrano nowego Prezesa oraz rozszerzono Zarząd. Aktualny Prezes Jan Bachan odczytał sprawozdanie za rok 2019, po czym wysłuchano sprawozdania Komisji Rewizyjnej. Po czym dokonano wyboru nowego Prezesa, którym został Łukasz Swendrowski. Dyskutowano nad planem budżetu na rok 2020 oraz przedstawiano wizje rozwoju klubu. A oto skład nowego Zarządu:
Swendrowski Łukasz - Prezes Zarządu
Bazelak Bernard - vice Prezes Zarządu
Wójcik Stanisław - vice Prezes Zarządu
Członkowie:
Bachan Jan
Broj Ryszard
Czmielewski Tomasz
Laxy Joachim
Pałac Andrzej
Radomski Bogusław
Swendrowski Tomasz
Twardawa Łukasz
Wolny Marek
Komisja Rewizyjna:
Długosz Wiesław - Przewodniczący
Okos Stefan - Zastępca
Danowski Ludwik - Sekretarz

Walne Zebranie

W dniu 24 maja 2019 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej przedstawionego przez Przewodniczącego Wiesława Długosza. Udzielono absolutorium Zarządowi a Prezes przedstawił plan budżetowy na rok 2019. W dyskusji poruszono m.in. problem nawadniania stadionu, przedłużenia umowy dzierżawnej na stadion a także sprawy nowej sekcji naszego klubu czyli Smoczych Łodzi.Walne Zebranie

W dniu 11 maja 2018 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana za rok 2017 oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2017 przedstawionego przez Przewodniczącego Wiesława Długosza oraz dokonano wyboru nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej na lata 2019 - 2022, a także udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i przyjęto budżet na rok 2018.

Skład Zarządu:
Jan Bachan - Prezes
Bernard Bazelak - Z-ca Prezesa
Stanisław Wójcik - Z-ca Prezesa
Joachim Laxy - członek Zarządu
Ryszard Broj - członek Zarządu
Bogusław Radomski - członek Zarządu
Tomasz Swendrowski - członek Zarządu
Marek Wolny - członek Zarządu
Andrzej Pałac - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Długosz - Przewodniczący Komisji
Stefan Okos - Zastępca Przewodniczącego Komisji
Ludwik Danowski - Sekretarz Komisji

Wiesław Długosz pozostaje osobą odpowiedzialną za sprawy medialne w Klubie.

W roku 2017 wykonano sektor dla kibiców gości oraz wymieniono siedziska z zadaszeniem dla trenera i graczy rezerwowychWalne Zebranie

W dniu 23 maja 2014 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana za rok 2013, dokonano wyboru nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej na lata 2014 - 2018, a także udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i przyjęto budżet na rok 2014.
Skład Zarządu:
Jan Bachan - Prezes
Bernard Bazelak - Z-ca Prezesa
Stanisław Wójcik - Z-ca Prezesa
Joachim Laxy - członek Zarządu
Ryszard Broj - członek Zarządu
Bogusław Radomski - członek Zarządu
Tomasz Swendrowski - członek Zarządu
Marek Wolny - członek Zarządu
Andrzej Pałac - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Długosz - Przewodniczący Komisji
Sebastian Wolny - Zastępca Przewodniczącego Komisji
Ludwik Danowski - Sekretarz Komisji

Wiesław Długosz pozostaje osobą odpowiedzialną za sprawy medialne w Klubie.

Na przestrzeni ostatniego roku w Klubie wykonano następujące prace:
1. Malowanie ławek
2. Remont szatni i łazienek dla gości
3. Remont szatni dla sędziów
4. Wymiana okien
5. Wymiana drzwi zewnętrznych
6. Wymiana baneru i flagi klubowej
7. Wymiana banerów firm sponsorskich
8. Bieżące remonty na stadionie

Ponadto powołano szkółkę młodzików, do której uczęszcza około 40 chłopców. Trenerami szkółki są Dawid Wolny i Tomasz Swendrowski.Walne Zebranie

Zarząd LKS Groszmal Opole zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu za rok 2013 w dniu 23 maja 2014 roku o godz. 19. 00 w budynku klubowym na stadionie. W programie zebrania: sprawozdanie z działalności za rok 2013 oraz wybory nowego Zarządu na kadencję 2014 - 2018 oraz udzielenie absolutorium Zarządowi i przyjęcie budżetu na 2014 rok.

Zarząd LKS "Groszmal"

W dniu 9 lipca 2010 r. na Walnym Zgromadzeniu Członków Klubu został wybrany nowy Zarząd klubu w następującym składzie:

Jan Bachan – Prezes Zarządu
Stanisław Wójcik – Viceprezes Zarządu
Bernard Bazelak – Viceprezes Zarządu
Ryszard Broj – Członek Zarządu
Mirosław Małochleb – Członek Zarządu
Marek Wolny – Członek Zarządu
Joachim Laxy – Członek Zarządu
Andrzej Pałac – Członek Zarządu
Wiesław Długosz – Członek Zarządu

Osoby zainteresowane współpracą z naszym klubem, chcące wnieść coś nowego do rozwoju klubu, chcące o coś zapytać zapraszamy do kontaktu z Zarządem LKS GROSZMAL”

Inwestycje i modernizacje

W 2010 roku dzięki wsparciu finansowym firmy TECHNOBUD oraz wspólnej pracy wielu członków klubu i zawodników mogliśmy przeprowadzić poważną inwestycję na naszym stadionie związaną z nawadnianiem płyty boiska. Na naszym boisku został założony profesjonalny system nawadniania płyty. Efekty mogą Państwo sami ocenić oglądając płytę naszego boiska. Dodatkową korzyścią jest na pewno większe bezpieczeństwo zawodników w czasie meczów i treningów.
Natomiast w 2011 roku zgodnie z wcześniejszymi założeniami i dzięki wsparciu sponsorów udało się zmodernizować oświetlenie płyty głównej boiska. Obecnie treningi można przeprowadzać również w porze wieczorowej.
Została już wyremontowana druga brama stadionu od ul. Przewozowej. Zostało również rozebrane stare nieczynne ogrzewanie w budynku klubowym.
Wykonano również doprowadzenie kanalizacji do budynku klubowego oraz dzięki wsparciu Urzędu Miasta zakupiono dwie ubikacje.
Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda się nam te wszystkie zamierzenia zrealizować i nasz stadion będzie coraz ładniejszy a przez to będzie mógł służyć przez wiele następnych lat wszystkim mieszkańcom naszej dzielnicy.Zamknij okno