Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

W sobotę 25 listopada w ramach czynu społecznego Tomasz Swendrowski, Mateusz Swendrowski, Daniel Bednarz, Tomasz Zwardoń, Janusz Bachan, Ryszard Broj, Stanisław Wójcik oraz Wiesław Długosz dokonali demontażu oraz fizycznej likwidacji ławek z zadaszeniami, które służyły jako miejsca dla zawodników rezerwowych, ponieważ w niedługim czasie mają być one zastąpione przez nowe trzynastoosobowe. Praca na trzy "fleksy" poszła dość szybko i pocięty złom wylądował na podstawionej przez Stanisława Wójcika przyczepie. Przy okazji pocięto także leżący od kilku lat słup, który tylko zawadzał pomiędzy siedziskami widowni.
Teraz kolej na uroczyste zakończenie sezonu, które odbędzie się w piątek 1 grudnia.

Dla przypomnienia:
Wstęp 2 złote - od nowego sezonu 5 złotych
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 - wstęp wolnyA tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Michał Czok, Mateusz Kondziela, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski, Ireneusz Walczak; pomocnicy - Daniel Bednarz, Tomasz Czmielewski, Michał Idziak, Paweł Kurpierz, Krzysztof Łański, Marcin Matuszek, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Adrian Szaja, Łukasz Twardawa, Tomasz Zwardoń oraz napastnicy - Patryk Dołganiuk, Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz i Daniel Wolny.

W najbliższym czasie ...

W najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Zarządu Klubu i podsumowanie sezonu, później uroczyste zakończenie sezonu a następnie zajęcia na hali i przygotowywanie się do sezonu wiosennego, który rozpocznie się 10 marca 2018 roku.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno