Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
To, że jest przerwa między rundami w rozgrywkach piłkarskich wcale nie oznacza, że "na Groszmalu" nic się nie dzieje. Wręcz przeciwnie, dzieje się i to całkiem sporo. Dzięki pomocy wielu osób w ostatnim czasie udało się ocieplić i wyremontować elewację budynku klubowego oraz zmodernizować infrastrukturę około stadionową.

Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować tym, dzięki którym nie byłoby to możliwe:

(za sfinansowanie ocieplenia budynku oraz remontu elewacji)
Wydziałowi Sportu Miasta Opola
Przewodniczącemu Rady Miasta Opola
Radzie Dzielnicy VII - Groszowice, Grotowice i Nowa Wieś Królewska

firmie Marek Wolny - roboty ogólnobudowlane (za sfinansowanie rolet zewnętrznych oraz nowych parapetów)

panu Sebastianowi (za sfinansowanie nowego bojlera)

panu Józefowi (za sfinansowanie nowej bramy wjazdowej na stadion).

Liczymy, że będziemy mogli zrewanżować się swoją postawą na boisku w zbliżającej się rundzie rewanżowej.Z ostatniej chwili ...

Niedzielny mecz w Zawdzkiem kończył serię spotkań rundy jesiennej 2020. Pierwsza połowa meczu ze Stalą nie zapowiadała zwycięstwa naszej drużyny, która to spotkanie zakończyła wynikiem cztery do zera. Woreczek bramek rozwiązał w II połowie Tomek Swendrowski, a kolejne gole strzelali Marcin Pietruszka, Michał Idziak oraz Bartosz Nowak. Tak więc koniec rundy zakończyliśmy z przytupem, udowadniając, że jesteśmy jedną z lepszych drużyn w naszej grupie. Zakończyliśmy rundę jesienną na czwartym miejscu, gromadząc tyle samo punktów co trzecia Victoria Żyrowa, ulegając im gorszym stosunkiem bramek.W najbliższym czasie ...

Teraz będziemy oczekiwać na skromne, jak na warunki pandemii, zakończenie sezonu a później zajęcia zimowe i oczekiwanie na rundę wiosenną.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Łukaszem Swendrowskim lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno