Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN. Ponadto jest jeszcze sekcja Smoczych Łodzi oraz sekcja Skata, a na płycie boiska mają zajęcia Oldboje.

Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Zanim rozpoczął się mecz o ligowe punkty, wszyscy zawodnicy ustawili się do zdjęcia, które zostanie zamieszczone w kalendarzu Groszmalu na 2022 rok. Po nim czas na rozgrzewkę i pierwszy gwizdek sędziego. Pierwsza połowa była bardzo chaotyczna zarówno z jednej jak i drugiej strony, gdzie stroną przeważającą byli nasi zawodnicy. Ale dopiero w 40 minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę. Po przerwie poszło już, jak to można powiedzieć "z górki" bowiem w drugiej połowie piłka do siatki wpadała aż czterokrotnie, z tym, że jednej bramki sędzia nie zaliczył gdyż nasz zawodnik znajdował się na pozycji spalonej. A tak w ogóle, to bramek mogłoby być więcej, ale bramkarz "Źródła" miał ogromne szczęście. Rzadko się jednak zdarza aby cztery bramki w jednym meczu strzelił ten sam zawodnik. A był nim Mateusz Tworek. Przed nim cztery bramki strzelił Karol Matejka. Przekonujące zwycięstwo ugruntowało nasze miejsce w szczycie tabeli, gdzie zrobiło się bardzo ciasno ponieważ pierwszą i czwartą drużynę dzielą zaledwie dwa punkty.
A teraz skład naszej drużyny: Daniel Skorupa, Łukasz Swendrowski, Karol Matejka, Krzysztof Łański, Michał Idziak, Szymon Jonczyk, Łukasz Stanisz, Marcin Mtuszek, Mateusz Tworek, Michał Czok oraz Marcin Pietruszka.
Rezerwę stanowili: Mateusz Kondziela, Kacper Kłosowski, Damian Pluciński, Tomasz Czmielewski, Krystian Gładki, Mateusz Swendrowski oraz Michał Pukowiec.
Trenerem drużyny jest Michał Czok, a kierownikiem drużyny Maciej Fiec.

Przed rozpoczęciem meczu kapitan naszej drużyny Tomasz Swendrowski stanął w wejściu na stadion, kwestując na rehabilitację naszego zawodnika, który niedawno uległ poważnej kontuzji.

A teraz wiadomość z drugiego frontu. Otóż nasza drużyna grająca w klasie B wygrała w Luboszycach z bardzo wymagającym przeciwnikiem trzy do zera. A bramki dla naszego zespołu strzelili: Alan Grabowski dwie oraz Filip Mętel jedną. Po tej wygranej nasz zespół awansował na trzecie miejsce w tabeli.W najbliższym czasie ...

W najbliższą sobotę 23 października o godz. 14.30 nasza pierwsza drużyna rozegra wyjazdowe spotkanie z zajmującym ósme miejsce w tabeli LZS Rzemiosło Dziewkowice.
Natomiast druga drużyna rozegra swój mecz 24 października o godz. 14.30 na naszym stadionie przy ul. Brzegowej z zajmującym dziesiąte miejsce w tabeli LZS Grom Świerkle.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Łukaszem Swendrowskim lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno