Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Cóż można dużo pisać o przegranym meczu. Zawodnicy dawali z siebie wszystko ale ... nie wyszło. Nie było także wspomagania ze strony Odry, która przysłała na mecz "aż" dwóch zawodników. Ale na pocieszenie można dodać tyle, że jeśli chodzi o sam mecz, był on bardziej interesujący aniżeli spotkanie naszych "orłów" z Meksykiem, gdzie zawodnicy zarabiający naprawdę ogromne pieniądze w pewnych momentach zachowywali się tak jakby dopiero zaczynali grać w piłkę nożną. A my pomimo porażki schodziliśmy z boiska wprawdzie smutni ale pomimo tego iż mogło być lepiej, zagraliśmy na dobrym poziomie.
I jak zwykle na koniec, skład naszej drużyny: Skorupa, Bednarz, Czmielewski, M. Swendrowski (87. Mętel), Łański, Idziak, Zwardoń, Stanisz (70. Matejka), Pietruszka (80. Fiec), Marzec, Żagiel (90. Kurpierz). Trener Łukasz Twardawa.

Dla przypomnienia:
Wstęp 2 złote - od nowego sezonu 5 złotych
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 - wstęp wolnyA tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Michał Czok, Mateusz Kondziela, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski, Ireneusz Walczak; pomocnicy - Daniel Bednarz, Tomasz Czmielewski, Michał Idziak, Paweł Kurpierz, Krzysztof Łański, Marcin Matuszek, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Adrian Szaja, Łukasz Twardawa, Tomasz Zwardoń oraz napastnicy - Patryk Dołganiuk, Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz i Daniel Wolny.

W najbliższym czasie ...

Najbliższym spotkaniem będzie mecz na naszym stadionie przy ul Brzegowej 19 listopada o godz. 13.00 ze znajdującą się na przedostatniej pozycji w tabeli drużyną LZS GKS Piomar Tarnów Przywory. Drużyna ta w ostatnim spotkaniu pokonała Czarnych Otmuchów, z którymi myśmy przegrali na wyjeździe jeden do zera. Będzie to więc bardzo ciekawy mecz a nam koniecznie potrzebne są trzy punkty.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno