Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Kolejny wyjazd i znowu zwycięstwo a zatem dodane trzy punkty. Wynik meczu przed przerwą brzmiał zero do zera. Ale w drugiej połowie pierwszą bramkę strzelił Daniel Wolny (chyba jako prezent na urodziny swojego ojca) a drugą dołożył Marcin Matuszek. Mecz przy pustych trybunach zakończył się wynikiem dwa do zera dla przyjezdnych. Wprawdzie awansowaliśmy na czwarte miejsce w tabeli, lecz taką samą ilość punktów mają jeszcze Victoria Żyrowa, z którą będziemy grać na ich stadionie, oraz Stal Zawadzkie, z którymi jako ostatni mecz, także zagramy na wyjeździe. Mamy na koniec rundy jesiennej szansę stanąć na pudle, lecz to będzie zależało od wyników z wyżej wymienionymi drużynami, gdyż nie przypuszczam abyśmy przegrali z Radawiem czy Żywocicami-Krapkowice.W najbliższym czasie ...

Następne spotkanie rozegramy na własnym stadionie 25 października o godz. 14.00 z LZS Radawie, drużyną która zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli.
Komunikuję, że ze względów sanitarnych mecz odbędzie się przy pustych trybunach, a więc bez bytności kibiców na trybunach. Transmisję z meczu można będzie obejrzeć na żywo na Facebooku - Groszmal.
Mecz bez bytności kibiców na trybunach, prosimy więc nie przychodzić pod stadion.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno