Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Pierwsze spotkanie w tym sezonie a właściwie w tym roku odbyło się we wspaniałej atmosferze, przy udziale bardzo licznej grupy kibiców. Lecz zanim mecz się rozpoczął, to odbyło się pożegnanie ustępującego Prezesa Zarządu Klubu Groszmal Jana Bahana przez zawodników i kibiców.A za chwilę był pierwszy gwizdek i rozpoczęło się spotkanie. Od samego początku drużyna gości zastosowała pressing naszych zawodników, nie pozwalając im na rozwinięcie skrzydeł czyli gry zaplanowanej przez trenera. Akcje przesuwały się z jednej końca boiska na drugi lecz niewiele z tego wychodziło. Aż do momentu kiedy goście ekspediowali rzut wolny, zamieniony na bramkę. Nasz bramkarz Daniel Skorupa rzucił się w prawidłowy róg lecz piłka przed bramką skozłowała i przeleciała mu nad ręką. Nasi odpowiedzieli atakami na bramkę przeciwnika i jedna z akcji zakończyła się bramką wyrównującą, kiedy to pięknym wolejem Tomek Czmielweski pokonał bramkarza gości. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. Druga połowa przebiegała podobnie jak pierwsza przeplatana atami z obu stron, pomimo iż temperatura nie za bardzo pozwalała na szybkie kontrataki. Niby w grze byliśmy lepsi, były nawet trzy słupki lecz nie było tego najważniejszego czyli bramki. A goście wykorzystali doskonałe docentrowanie z rzutu rożnego i wynik brzmiał dwa do jednego dla Błękitnych. Pomimo kilku zmian w naszej drużynie, wynik niestety nie zmienił się i do szatni zawodnicy schodzili w niezbyt dobrych humorach w przeciwieństwie do gości, którzy cieszyli się z pierwszego zwycięstwa w tej edycji rozgrywek.
A na zakończenie jak zwykle skład naszej drużyny: Daniel Skorupa, Kacper Kłosowski, Tomasz Swendrowski, Krzysztof Łański, Michał Idziak, Marcin Pietruszka, Szymon Jończyk, Bartosz Nowak, Filip Mętel, Marcin Matuszek i Tomasz Czmielewski. Jako rezerwa zgłoszeni zostali: Mateusz Kondziela, Łukasz Swendrowski, Alan Grabowski, Filip Gruchot, Łukasz Twardawa, Maciej Fiec oraz Daniel Wolny. Trenerem drużyny jest Michał Czok a kierownikiem drużyny Maciej Fiec.W najbliższym czasie ...

W najbliższą niedzielę 16 sierpnia nasza drużyna wyjeżdża do Bierdzan, gdzie o godz. 14.00 rozegra mecz z tamtejszymi Sokołami, którzy ostatni mecz zremisowali na wyjeździe.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno