[Rozmiar: 5953 bajtów] Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Opolu-Groszowicach

Witam na stronie poświęconej zdjęciom klasowym

Zdjęcia klasowe stanowią znakomitą pamiątkę czasów, kiedy byliśmy "trochę" młodsi aniżeli dzisiaj, a chodzenie do szkoły uważaliśmy często za konieczność lub nierzadko jako stracony czas. Lecz dzisiaj po latach jakże miło wspominamy zarówno nauczycieli jak i kolegów czy koleżanki.

Dlatego wychodząc niejako naprzeciw tym wspomnieniom pragnę poprzez zdjęcia przybliżyć tych, z którymi przez wiele lat przyjaźniliśmy się lub kolegowaliśmy. Tych, z którymi spędzaliśmy czas nie tylko w szkole ale także poza nią.

Lecz aby wspomnienia były pełniejsze konieczna jest pomoc tych, którzy posiadają w swoich rodzinnych archiwach zdjęcia, których nie ma na tej stronie. Zamierzeniem moim jest pokazanie nie tylko zdjęć z przeszłości ale także ze spotkań po latach. Dlatego bardzo proszę o pomoc w tworzeniu tej strony, bowiem bez Was nie jest to możliwe. A strona ta robiona jest właśnie z myślą o Was i dla Was. Dla wszystkich, którzy kończyli naukę na poziomie podstawowym we wspaniałej groszowickiej szkole, uczeni przez wspaniałych i doświadczonych nauczycieli i pedagogów.

Lecz niestety, w związku z wejściem w życie w 2018 roku idiotycznych europejskich przepisów o ochronie danych osobowych RODO, niemożliwym jest kontynuowanie prowadzenia "Galerii zdjęć klasowych". Proszę wybaczyć, ale historia "zdjęciowa" naszej szkoły kończy się na zdjęciach klasowych wykonanych w 2017 roku. W sumie na tej stronie znajdziemy 70 roczników zdjęć naszych uczniów, którzy są na zdjęciach ze swoimi pedagogami.

[Rozmiar: 34421 bajtów]

Wiesław Długosz

Proszę o kontakt na adres emailowy: wiesiekwid@o2.pl

[Rozmiar: 57769 bajtów]PSP nr 24 strona główna               Zamknij          WiD 2006 Groszowice na przestrzeni lat